Slavnosti a trhy

Sobota 16.9..2017

Vinobraní na Pražském Hradě
Praha, Královská zahrada, Vinobraní na Pražském hradě nabídne kvalitní vína i desítky kvalitních českých potravin včetně našeho karamelu. Přijďte ochutnat.

Sobota 16.9..2017

Táborská setkání
Tábor, Náměstí Mikuláše z Husí, máte rádi atmosféru středověku? Láká Vás tradiční hudba, zpěv a veselení pod širým nebem? Tak je to akce právě pro Vás a budeme tam i s naším karamelem.

Sobota 9.9..2017

Staročeský dožínkový jarmark s císařovnou Marií Terezií
Praha, Toulcův dvůr, Tradiční pozdně letní setkání, při kterém si budete mít možnost nakoupit ovoce, zeleninu, houby, koření, víno či burčák … a zpříjemnit si chvíle se starými řemesly, řemeslníky a slavností Dožínek.

Čt - Út 24.- 29.8.2017

Země Živitelka
České Budějovice, opět budeme v expozici Regionální potraviny na Výstavišti v pavilonu T1 i s nově oceněným Pampeliškovým karamelem, přijďte ochutnat.

Od 20.6. do 3.9.2017

Řemeslný trh na nádvoří Hotelu Růže
Český Krumlov, celé prázdniny, každý den, vždy od 9 do 19 hodin, můžete za námi přijít ochutnat naše novinky a doplnit zásoby karamelů.

So - Ne 8.-9.2017

Borůvkobraní
Borovany - tradiční borůvková slavnost města Borovany

Sobota 1.7.2017

Chlumanský trh
přijďte za námi na první Chlumanský trh v tomto roce, pro labužníky máme nově připravený Hot chilli karamel a sušená rajčata v chilli karamelu.

Pá - Ne 16. - 18.6.2017

Slavnosti pětilisté růže
Český Krumlov, pozor změna, nově bude řemeslný trh i v centru města v Široké ulici, kde budeme i my s naším karamelem. Přijďte ochutnat naše novinky na náš stánek a doplnit zásoby karamelu.

Sobota 3.6.2017

Chlumanský trh
přijďte za námi na první Chlumanský trh v tomto roce, pro labužníky máme nově připravený Hot chilli karamel.

Sobota 20.5.2017

Bylinkový den
Český Krumlov, Zahradnictví na Chvalšinské. Přijďte v sobotu na bylinky do našeho oblíbeného zahradnictví v Českém Krumlově. Nejen bylinky, ale i například naše karamely si tam můžete pořídit. Čerstvě oceněný zlatou cenou Chutná hezky.Jihočesky PAMPELIŠKOVÝ karamel tam budeme mít také.