Nabídka karamelu

Naše tekuté karamely jsou skvělé k oslazení kávy, čaje, grogu, svařeného vína, pudinku, zmrzlinových a ovocných pohárů, na palačinky, pečené banány, šišky s mákem, kaše, pro křupavější kůrku při dopékání masa, jako základ do červeného zelí, do boršče, různých polévek, omáček či tradiční české svíčkové. Zkrátka Vaší představivosti se meze nekladou ...


Naše nové produkty?

Je jich opravdu hodně. (Ale na těchto stránkách je nehledejte. Jsou právě v rekonstrukci, těšíme se na nové.)

V uplynulém roce vznikl karamel Hot chilli, Vanilkový, Sušená rajčátka v chilli karamelu, sváteční Vánoční karamel a Medový karamel, ten nám doslova spadl z nebe jako příležitost k přivítání medvíďat do hradního příkopu v Českém Krumlově, které se letos v létě plánuje.  V tomto roce přibudou další druhy karamelů, neboť nás velice příjemně překvapují různá spojení karamelu s bylinkami, kořením, nebo oříšky. Máme také štěstí na výrobce různých potravin a nápojů, kteří již nechtějí používat náhražky nebo tresti a vznikají tak další dobroty. Těšíme se, že i jim dáme prostor na nových webovkách. 


Český karamel - naše další obchodní značka

Náš dlouho připravovaný produkt Český karamel je již k mání ! A to hned ve třech velikostech balení, jak je vidět na fotce a můžete se přesvědčit v našem e-shopu na našich stránkách www.ceskykaramel.cz.  Na kvalitě tohoto karamelu si opravdu dáváme záležet. Jeho receptura je základem pro všechny další variace chutí našich výrobků. Stejně jako u Originálního karamelu se jedná o čistý tekutý karamel,  vzniklý řízenou karamelizací řepného cukru a na závěr přidané vody. Bez konzervantů, škrobů či barviv. Obsah sušiny je 74 %.

Dodávaná balení
skleněněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Originální karamel

Pod názvem Originální karamel pro Vás vyrábíme tekutý karamel se svou typicky karamelovou chutí i vůní. Výrobní proces je 100 % ruční práce. Karamel je zcela přírodní, bez přidaných konzervantů a barviv.
 
Dodávaná balení:
skleněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Kávový karamel

Od července 2014 jsme do nabídky pro Vás přidali Kávový karamel s extraktem exkluzivní kávy Bonetto caffé, Eccellente. Tato směs je výjimečná svou lahodnou čokoládově oříškovou chutí a vůní. Naším dvorním dodavatelem je skvělý člověk, jehož velkým koníčkem je právě káva – pan Čapek z www.gastrokafe.cz.
 
Dodávaná balení:
skleněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Chilli karamel

Slaný Chilli karamel s rozmarýnem je skvělý na stejky, sýry, saláty, nebo sýrovo zeleninové mísy,  dokonce i na zmrzlinu a latte. Nakládané sýry s tímto karamelem a třeba Vaším dalším oblíbeným kořením, jsou gastronomickým zážitkem.

Dodávaná balení:

Skleněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Pampeliškový karamel

Naše jarní limitovaná edice Pampeliškového karamelu spojuje blahodárné  účinky našeho ručně vyráběného karamelu a bylinky, nasbírané pod Kletí, v předhůří Šumavy.  Pampeliška je  sezónní bylinka kvetoucí na jaře, kdy do sebe vstřebává sílu jarního sluníčka a během roku či chladných večerů nám ji, například v čaji, zase předává. Jsme také pilní jako včelky a tento karamel pro Vás rádi připravíme každé jaro znovu. 
 
Dodávaná balení: 
skleněné lahve o objemu 0,2 litru


Zlatý karamel

Tento karamel jsme připravili v limitované edici pro Vaše zvláštní a neobvyklé příležitosti. Je unikátní tím, že obsahuje šupinky 22 karátového potravinářského zlata. Je to jedinečný, luxusní dárek.
  
Dodávaná balení: 
skleněné lahve o objemu 0,2 litru, juta na víčku je převázaná zlatou mašličkou a visačka je opět jedinečná.


Evin mls

Směs sušeného ovoce jako z rajské zahrady (hrušky, jablka, višně, meruňky, švestky) s naším karamelem je velké pokušení pro vaše smysly. Do karamelu se krásně dostala vůně sušeného ovoce a naopak. Již dlouho jsme měli v plánu tento výrobek pro vás připravit. Vázlo to na kvalitě sušeného ovoce… a konečně jsme se k němu, na jedné z výstav, dostali. Máme jej od ekologické farmy, zabývající se výrobou BIO potravin REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. . Hlídají si kvalitu ovoce, které nesíří a šetrně suší. Díky tomu také  získali ocenění Regionální potravina.
Evin mls doporučujeme používat k dochucení jogurtů, různých pohárů, palačinek, do čaje, grogu či svařeného vína. Vaší představivosti se meze nekladou.

Dodávaná balení:
Skleněné lahve šestihranné o hmotnosti 280 g


KaraKao

KaraKao je naše luxusní čokoládka pro mlsné jazýčky. Mohlo by se říci: „jednoduché“ složení – karamel, belgické kakao a vanilkový lusk – a vyšla nám z toho taková nebeská dobrota. Krásně chuťově i vizuálně doladí různé dezerty, pečené banány, ovocné i zmrzlinové poháry, nebo si ho prostě jen dáte lžičku pro lepší náladu. 

Dodávaná balení:

Hmotnost obsahu 180 g s naší originální pečetí. Dodáváme v luxusní patentové skleničce.


Dárková balení

Máme pro Vás připraveny i krásné dárkové krabičky, vidět je můžete na následujících fotkách. První je výběr našich nejprodávanějších karamelů - originální, kávový a chilli ve skleničkách o objemu 0,1 l a druhá dárková krabička, kdy jsme se nechali inspirovat motivy našeho krásného starobylého města, je připravena pro karamel dle vlastního výběru o objemu 0,2 l.  Informace o karamelu a jeho užití je vždy uvnitř dárkové krabičky v češtině i v cizích jazycích., 

          


Box do obchodů

Ručně lepený BOX pro lepší zviditelnění karamelů ve Vašem obchodě. Na všech trzích, kterých se účastníme, jej vystavujeme a připravujeme Vaše budoucí zákazníky na jednotnou image těchto produktů. Má využití pro 12 karamelů.