Nabídka karamelu

Naše tekuté karamely jsou skvělé k oslazení kávy, čaje, grogu, svařeného vína, pudinku, zmrzlinových a ovocných pohárů, na palačinky, pečené banány, šišky s mákem, kaše, pro křupavější kůrku při dopékání masa, jako základ do červeného zelí, do boršče, různých polévek, omáček či tradiční české svíčkové. Zkrátka Vaší představivosti se meze nekladou ...


Český karamel - naše další obchodní značka

Náš dlouho připravovaný produkt Český karamel je již k mání ! A to hned ve třech velikostech balení, jak je vidět na fotce a můžete se přesvědčit v našem e-shopu na našich stránkách www.ceskykaramel.cz.  Na kvalitě tohoto karamelu si opět dáváme záležet. Stejně jako u Originálního karamelu se jedná o čistý tekutý karamel,  vzniklý řízenou karamelizací řepného cukru a na závěr přidané vody. Bez konzervantů, škrobů či barviv. Obsah sušiny je 74 %.

Dodávaná balení
skleněněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Originální karamel

Pod názvem Originální karamel pro Vás vyrábíme tekutý karamel se svou typicky karamelovou chutí i vůní. Výrobní proces je 100 % ruční práce. Karamel je zcela přírodní, bez přidaných konzervantů a barviv.
 
Dodávaná balení:
skleněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Kávový karamel

Od července 2014 jsme do nabídky pro Vás přidali Kávový karamel s extraktem exkluzivní kávy Bonetto caffé, Eccellente. Tato směs je výjimečná svou lahodnou čokoládově oříškovou chutí a vůní. Naším dvorním dodavatelem je skvělý člověk, jehož velkým koníčkem je právě káva – pan Čapek z www.gastrokafe.cz.
 
Dodávaná balení:
skleněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Chilli karamel

Slaný Chilli karamel s rozmarýnem je skvělý na stejky, sýry, saláty, nebo sýrovo zeleninové mísy,  dokonce i na zmrzlinu a latte. Nakládané sýry s tímto karamelem a třeba Vaším dalším oblíbeným kořením, jsou gastronomickým zážitkem.

Dodávaná balení:

Skleněné lahve o objemu 0,1, 0,2 a 1 litr


Pampeliškový karamel

Naše jarní limitovaná edice Pampeliškového karamelu spojuje blahodárné  účinky našeho ručně vyráběného karamelu a bylinky, nasbírané pod Kletí, v předhůří Šumavy.  Pampeliška je  sezónní bylinka kvetoucí na jaře, kdy do sebe vstřebává sílu jarního sluníčka a během roku či chladných večerů nám ji, například v čaji, zase předává. Jsme také pilní jako včelky a tento karamel pro Vás rádi připravíme každé jaro znovu. 
 
Dodávaná balení: 
skleněné lahve o objemu 0,2 litru


Zlatý karamel

Tento karamel jsme připravili v limitované edici pro Vaše zvláštní a neobvyklé příležitosti. Je unikátní tím, že obsahuje šupinky 22 karátového potravinářského zlata. Je to jedinečný, luxusní dárek.
  
Dodávaná balení: 
skleněné lahve o objemu 0,2 litru, juta na víčku je převázaná zlatou mašličkou a visačka je opět jedinečná.


Evin mls

Směs sušeného ovoce jako z rajské zahrady (hrušky, jablka, višně, meruňky, švestky) s naším karamelem je velké pokušení pro vaše smysly. Do karamelu se krásně dostala vůně sušeného ovoce a naopak. Již dlouho jsme měli v plánu tento výrobek pro vás připravit. Vázlo to na kvalitě sušeného ovoce… a konečně jsme se k němu, na jedné z výstav, dostali. Máme jej od ekologické farmy, zabývající se výrobou BIO potravin REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. . Hlídají si kvalitu ovoce, které nesíří a šetrně suší. Díky tomu také  získali ocenění Regionální potravina.
Evin mls doporučujeme používat k dochucení jogurtů, různých pohárů, palačinek, do čaje, grogu či svařeného vína. Vaší představivosti se meze nekladou.

Dodávaná balení:
Skleněné lahve šestihranné o hmotnosti 280 g


KaraKao

KaraKao je naše luxusní čokoládka pro mlsné jazýčky. Mohlo by se říci: „jednoduché“ složení – karamel, belgické kakao a vanilkový lusk – a vyšla nám z toho taková nebeská dobrota. Krásně chuťově i vizuálně doladí různé dezerty, pečené banány, ovocné i zmrzlinové poháry, nebo si ho prostě jen dáte lžičku pro lepší náladu. 

Dodávaná balení:

Hmotnost obsahu 180 g s naší originální pečetí. Dodáváme v luxusní patentové skleničce.


Dárková balení

Máme pro Vás připraveny i krásné dárkové krabičky, vidět je můžete na následujících fotkách. První je výběr našich nejprodávanějších karamelů - originální, kávový a chilli ve skleničkách o objemu 0,1 l a druhá dárková krabička, kdy jsme se nechali inspirovat motivy našeho krásného starobylého města, je připravena pro karamel dle vlastního výběru o objemu 0,2 l.  Informace o karamelu a jeho užití je vždy uvnitř dárkové krabičky v češtině i v cizích jazycích., 

          


Box do obchodů

Ručně lepený BOX pro lepší zviditelnění karamelů ve Vašem obchodě. Na všech trzích, kterých se účastníme, jej vystavujeme a připravujeme Vaše budoucí zákazníky na jednotnou image těchto produktů. Má využití pro 12 karamelů. 

                


PREMIUM karamel

 Od ledna 2015 máte možnost používat nový PREMIUM karamel k doslazení při výrobě nápojů a potravin, jako je medovina, pálenka, likéry, jogurty, tvarohy, ale i do pečení. PREMIUM karamel má 81% obsah sušiny a proto je jeho použití ideální hlavně pro malovýrobce kvalitních nápojů a potravin, kteří nechtějí používat kulér.  
 
Dodávaná balení: 
dle dohody v kg