Certifikáty a ocenění

TOP DELIKATESA

Tohle TOP ocenění jsme si, za náš originální karamel, přebrali na největším mezinárodním veletrhu pro gastronomii  Víno&Delikatesy - International Trade Fair for Gastronomy 23.4.2015 v Praze.


Česká chuťovka

Náš Českokrumlovský karamel od Vaška – kávový získal dne 22. října 2014 ocenění Česká chuťovka. Toto ocenění uděluje Výzkumný ústav potravinářský.


Regionální potravina

Značka Regionální potravina oceňuje ty nejlepší výrobky z každého kraje. Má za cíl podpořit domácí producenty kvalitních lokálních potravin s tradiční recepturou a výbornou chutí.


Chutná hezky jihočesky

Krásná známka kvality a regionálního původu …


Rozjezdy roku T-mobile za Jihočeský kraj

Do této soutěže jsme se přihlásili s projektem: Zavedení nového produktu – tekutý karamel – na český trh.
„Každý má šanci postavit se na vlastní nohy, ať jde o mateřské centrum s kavárnou, nebo o studenta, který si při škole otevře internetový obchod. Víme, že začátky jsou těžké a nadšení nestačí. Soutěžící chceme proto podpořit nejen našimi produkty, ale také znalostmi a zkušenostmi, které o úspěchu často rozhodují. Začínající podnikatelé si obvykle komerční poradenství na špičkové úrovni nemohou dovolit, a často se tak dopustí zbytečných chyb, proto tady pro ně jsou naši zaměstnanci a zástupci našich odborných partnerů."
Petra Pavičová, manažerka


ŠUMAVA originální produkt®

To je první třešnička na našem karamelu.
Snoubí se zde místo vzniku se jménem karamelizátora Vaška, který vyladil proces karamelizace tak, že jeho karamely jsou kulinářským zážitkem.