„Dovolená“ v karamelovně

Během léta jsme si v naší karamelovně hráli s dalšími možnými chutěmi u karamelu a vznikly tak další laskominy ! A co jsme si všechno „na dovolené v karamelovně dovolili pro Vás připravit“ dále? To se dovíte po rozkliknutí nadpisu...

Chilli karamel se solí a rozmarýnem – skvělý na stejky, sýry, saláty, dokonce i na zmrzlinu a latte. Mnozí z Vás jej mají již dávno, protože jsme byli ukecáni jej prodat, i když se jednalo jen o ochutnávku … A podívejte se na visačku – paprička – to je dílko naší třináctileté dcerky.

KaraKao – pro mlsné jazýčky. Báječná tekutá čokoládka, složená z karamelu, belgického kakaa a vanilkového lusku. Právě tady nás inspirovala naše dcera Evička, kdy si doma do karamelu začala míchat kakao. No to jsme si nemohli nechat jen pro sebe.

Pouze pro akci „Borůvkobraní“ jsme připravili limitovanou edici borůvkového karamelu. Po dvou hodinách byl pryč ….

Rozšířili jsme nabídku lízátek a bonbónů o medové, s kakaem, kávou i chilli. Díky tomu, že se jedná o čistý karamel bez škrobů, emulgátorů a podobně, tak je doba trvanlivosti pouze 3 měsíce.  (Karamel totiž nabírá zpět vlhkost, i když ten provázek opravdu hodně utahuju.) Ještě že je na trzích osobně prodáváme a vidíme, jak chutnají a ty tři měsíce ani ležet nemohou.

Věděli jste, že v Českém Krumlově kvete „Lízátkovník karamelový“ ? Spojení symbolu Českého Krumlova – růže s našimi dobrotami – lítázky. Je to NĚCO, co nedostanete každý den.

Hráli jsme si „ o naší dovolené“ i s dalšími smysly. A tak vznikl nádherný, pevný box pro naše karamely. Je to krásná ruční práce.  Úžasné zviditelnění našich karamelů v obchodech, kde opravdu zaujmou  Vaše oči na první pohled.

Chvíli nám to asi potrvá, než naše produkty uvidíte v nabídce (jsme holky pro všechno a od úklidu po prodej děláme opravdu vše sami), tak prosím, chvíli vydržte. Chuťové vjemy Vám stejně ale, přes internet nezajistíme, přijďte raději ochutnat. Těšíme se na Vás.