Aktuality

Naše další obchodní značka: Český karamel

Vážení přátelé a příznivci karamelu. Přišel čas, představit Vám dlouho připravovaný produkt Český karamel, který je již k mání ! A to hned ve třech velikostech balení, jak je vidět na fotce a můžete se přesvědčit v našem e-shopu na stránkách www.ceskykaramel.cz. Na kvalitě tohoto karamelu si opět dáváme záležet. Vždyť se přesvědčíte sami. Všechny ostatní variace chutí našich ručně vyráběných karamelů, zůstávají v režii Českokrumlovského karamelu od Vaška. Je to skvělé, jak jsme se posunuli za hranice jižních Čech a těšíme se, že tak, jak našimi jedinečnými produkty reprezentujeme město Český Krumlov, můžeme Českým karamelem, reprezentovat i celou naši republiku. Ať je ve světě vidět, jak jsou češi šikovní.

O Českém Krumlově a také o našem karamelu na ČT 24

V sobotu ráno se můžete projít Českým Krumlovem, navštívit různá zajímavá místa ve městě, seznámit se s našimi karamely a to i když zůstanete doma v různých místech naší republiky. Vše díky televizi na stanici ČT 24 od 7.00 do 10.30. Náš vstup do vysílání bude v cca 8:40. Odkaz na reportáž po rozkliknutí nadpisu.

Gastroturistika za naším karamelem

Je to pěkné, když do naší karamelovny přijíždí lidé z celé republiky. Jsou zvědaví na naše tekuté karamely a různé variace jejich chutí. Také na historii, výrobu či recepty. Ochutnají vše co máme a odvezou si právě tu svou vybranou laskominu. Vlastně jsme, netuše, vytvořili místní specialitu. Že se tomu říká gastroturistika a že náš karamel bude takto vyhledávaný jsme netušili. A už vůbec by nás nenapadlo, že k nám budou jezdit i ze zahraničí. V jednom týdnu tři obchody s cizinou… to bylo, vzhledem k tomu, že jsme podnikatelská batolata, dost zajímavé. A zajímavý je i článek od našich nových zahraničních partnerů: odkaz na článek najdete po rozkliknutí nadpisu.

„Dovolená“ v karamelovně

Během léta jsme si v naší karamelovně hráli s dalšími možnými chutěmi u karamelu a vznikly tak další laskominy ! A co jsme si všechno „na dovolené v karamelovně dovolili pro Vás připravit“ dále? To se dovíte po rozkliknutí nadpisu...

Další získaná ocenění v tomto roce

Pro ocenění Chutná hezky.Jihočesky za náš kávový karamel si tentokrát zašli naši zástupci. Nejstarší syn Václav a nejmladší dcera Evička. Oba dva nám, v rámci svých možností, pomáhají a hlavně nás inspirují. A naše další ocenění, certifikát 1. stupně Českého systému kvality služeb je pro nás také hodně zajímavý. Čím dále více je vidět, že jsme pro spoustu lidí z celé ČR i zahraničí další sladkou pozoruhodností, které při svých plánovaných toulkách navštěvují. Rádi se podílíme na prezentaci našeho krásného města a naší neobvyklou laskominou přispíváme k chutným zážitkům gastroturistů.

Náš karamel na mezinárodním veletrhu v Praze

Úspěch našeho karamelu na největším mezinárodním veletrhu pro gastronomii Víno&Delikatesy - International Trade Fair for Gastronomy. Prostě úžasné. Náš originální karamel získal odpovídající ocenění TOP DELIKATESA ! A pozor, nyní již v soutěži mezinárodní ! Byl to skvělý pocit ty tři dny mezi ostatními delikatesami z tolika zemí světa, s označením výborná kvalita potravin. Náš karamel tam dělal skvělé jméno a to nejen naší gastronomii. Jsme moc rádi, že jsme se o tuto delikatesu podělili s ostatními a neškudlili si ji jen pro sebe. Ano, mají prostě pravdu, náš karamel je jedinečný. A jak nám na facebook napsala jedna naše fanynka – kdo nekoupil, ten prohloupil…

Nový rok s novým produktem

Všem našim obchodním partnerům, zákazníkům a příznivcům děkujeme za podporu a krásná přání. My Vám všem také přejeme mnoho úspěchů, prostě vše nejlepší i v tomto roce. S novým rokem přicházíme s novým produktem pod názvem PREMIUM karamel určený hlavně pro malovýrobce potravin k oslazení lihovin, medoviny, jogurtů, tvarohu a podobně. Bude to pro Vás určitě zajímavé zpestření a rozšíření sortimentu a chutí.

Získali jsme ocenění Česká chuťovka

Naše novinka, Českokrumlovský karamel od Vaška - kávový, získal ocenění Česká chuťovka! Soutěž se konala pod záštitou pana Milana Štěcha, předsedy Senátu Parlamentu ČR.

Svatováclavské slavnosti

Tolik úžasné muziky, která je na těchto slavnostech každoročně, se jen tak neslyší. Skoro to vypadá, že byl Svatý Václav i patronem či múzou hudby. Celý program těchto slavností je vždy skvělý a jsme rádi, že se jich i my můžeme aktivně účastnit - za domácí tým.